Wczytuję dane...
Model: 9961
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: erbe di janas

Kolor: zioła Kamala Erbe di Janas zastosowane samodzielnie dają ciepły odcień, natomiast w połączeniu z Henną Freddo może nadać piękny wiśniowy kolor na brązowych włosach.

Konfekcjonowanie: Podwójne próżniowe pakowanie, co gwarantuje najwyższą jakość produktu.

Certyfikaty: Vegan ok - Biologico (SOCERT - 100% BIO).

DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO.

Sposób użycia:

Wymieszaj produkt we wrzącej wodzie, aż do uzyskania konsystencji jogurtu. Przykryj masę i odczekaj 20 min. Zalecamy również podgrzewać ją przez 10 min. na płomieniu, by lepiej wydobyć pigment, który łatwo nie rozpuszcza się w wodzie. Dlatego wymaga dłuższego kontaktu z ciepłem w celu jego uwolnienia.

Zioła Kamala lubią bazowe pH, dlatego dodaj pół łyżeczki sody oczyszczonej do każdej 100 gr porcji, co również ułatwi wydobycie pigmentu.

Następnie nałóż masę na suchą lub lekko zwilżoną skórę głowy. Masuj ją okrężnymi ruchami.
Pozostaw na włosach co najmniej na 2 godz. Spłucz sporą ilością wody i jeśli to konieczne zastosuj lekki, rozcieńczony szampon .

Finalne płukanie wodą z octem przyczyni się do zachowania lśniących i miękkich włosów na dłużej.
Zioła mogą być użyte w synergii ze sobą, w celu uzyskania kompleksowego i spersonalizowanego zabiegu. Kamalę możesz użyć razem z Henną Caldo by uzyskać bardzo intensywny i ciepły miedziany kolor oraz z Henną Freddo, by na kasztanowych uzyskać wiśniowe/mahoniowe refleksy.

Skład INCI:

Mallotus philippensis fruit powder.

Szczegóły

Waga: 100 g

Kraj producenta: Włochy

Polecamy